دوربین کانن
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
10 Reasons Why You Need a 50mm Lens
لنزهای 50 میلی متری سریعتر مانند f / 1.2 و f / 1.4 به دلیل ساخت آنها سنگین ترند ، اما با این وجود ، آنها هنوز هم بسیار نازک هستند و به شما امکان می دهند با سهولت زیادی دوربین خود را مانور دهیدهمچنین به دلیل دیافراگم بازتر ، وضوح بیشتری را تجربه خواهید کرد که اجازه می دهد همانطور که در بالا ذکر شد ، می توانید با سرعت شاتر سریعتر و ISO کمتری عکس بگیرید. این که بتوانید سرعت شاتر را به اندازه کافی سریع از بین ببرید تا لرزش دوربین را از بین ببرد ، یا سوژه متحرک را مسدود کند ، به همان اندازه که نویز را کاهش می دهد ، با گرفتن تصاویر واضح بیشتر است.در مورد لنزهای پرایم مانند 50 میلی متر این است که عناصر داخلی آنها کمتر از لنز زوم است.با عناصر کمتری در داخل لنز ، این بدان معنی است که آنها می توانند عکس هایی با وضوح و وضوح بیشتری بگیرند.
Nifty Fifty: 10 reasons why you need a 50mm lens | Matic Jelovčan Design
وزن کمی دارد و یک لنز سریع است (دیافراگم بزرگ f1.8) ، 50 میلی متر برای مسافرت ها یک کیف عالی برای کیف شما است. من معمولاً از یک لنز بزرگنمایی عریض خوب (17-35 میلی متر) ، یک بزرگنمایی طولانی خوب (70-200 میلی متر) استفاده می کنم اما هرگز Nifty Fifty کوچک خود را فراموش نکردم. حتی اگر دو لنز کیت دارید که آن فاصله کانونی را پوشش می دهند ، مثلاً 18-55 میلی متر و 55-200 میلی متر ، 50 f1.8 صورتحساب عکس کم نور را پر می کند که دو دیگر به دلیل محدودیت دیافراگم نمی توانندلنز 50 میلی متری یک لنز سریع است.
get better photos on auto with a 50mm lens | photography review | Photography basics, Photography reviews, Photography tutorials
یکی دیگر از جنبه های کاربردی بودن لنزهای 50 میلی متری این است که بسیاری از آنها هم روی دوربین های فول فریم و هم بر حسب برش کار می کنند.بسیاری از لنزهای دوربین با کیفیت بالا - به ویژه لنزهای بزرگنمایی - دارای لنزهای بزرگ و سنگین هستند و گاهی اوقات (چندین بار) دست و پا گیر هستند ، اما لنزهای 50 میلی متری حتی از لنزهای 18-55 میلی متر کوچکتر هستند - لنزهای کیت که معمولاً همراه دوربین ها هستند با وجود عناصر کمتر در لنز ، این بدان معناست که نور از مسیر کوتاه تری عبور می کند و بنابراین کمتر شکسته می شود و بنابراین می توان تصاویر واضح تری به دست آورد.یکی از واضح ترین لنزهای موجود در محدوده 50 میلی متر ، لنز 50 میلی متری SIGMA از سری ART است که دارای کلید دیافراگم f / 1.4 است.

Gastroenterology Specialties, P.C. & Lincoln Endoscopy Specialists in Colon Cancer Screening, GERD, Liver Diseases, Celiac, and Inflammatory Bowel Disease
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 29 شهریور 1399
What is Depth of Field and How to Use it in Your Photography
روشی بسیار موثر در ساده سازی ترکیب شماست. با استفاده از دیافراگم وسیع ، می توانید پس زمینه ای را که ممکن است از موضوع اصلی شما منحرف شود ، تاری کنید. این یک روش به خصوص مفید برای عکسبرداری از پرتره است. درباره آموزش استفاده از تنظیمات دیافراگم مختلف می توانید در آموزش های دیافراگم ، سرعت شاتر و ISO بیشتر بدانیدوقتی دوربین را خیلی نزدیک می کنید ، انتظار عمق میدان زیادی را نداشته باشید. بهتر است اشیا را مرتب کنید تا مهمترین قسمت در همان صفحه قرار گیرد. به این ترتیب ، اگر بخشی از آن در کانون توجه باشد ، همه آن مورد توجه قرار می گیرد. نکته دیگری که باید با لنز بزرگنمایی امتحان کنید ، استفاده از زاویه دید گسترده تر است. اگر مجبور نباشید دوربین را به سوژه نزدیک کنید ، این عمق میدان بیشتری را به شما می دهد (با این کار مزیت لنز زاویه دید گسترده جبران می شود).
What is Depth of Field and How to Use it in Your Photography
روی قسمت تنظیمات نزدیک به دوربین تمرکز نکنید. از آنجا که یک سوم تا نیمی از عمق میدان موجود در مقابل نقطه ای قرار دارد که شما روی آن متمرکز شده اید ، تمرکز روی قسمت جلویی یک دوم تا دو سوم عمق میدان خود را هدر می دهد. این ممکن است باعث شود که برخی قسمتهای دیگر جسم تیز نباشند زیرا در یک سوم عمق میدان باقی نمی مانند. اگر یک سوم تا نیمه بازگشت را متمرکز کنید ، عمق میدان موجود را به عقب تغییر می دهید تا تنظیمات بیشتری را در اختیار داشته باشید در حالی که قسمت جلویی را به وضوح تیز نگه دارید.وقتی سطح تمرکز کم است ، در عکس شما عمق میدان کم ایجاد می شود. این موضوع باعث می شود سوژه از بقیه عناصر موجود در صحنه متمایز شود به شرط آنکه بقیه چیزهای موجود در پس زمینه با موضوع فاصله داشته باشندنور را در تنظیمات افزایش دهید تا بتوانید از دیافراگم کوچکتر استفاده کنید.
Blatt | Shallow Depth of Field to isolate the subject throug… | Flickr
سایز دیافراگم. هرچه اندازه دیافراگم لنز کوچکتر باشد (تعداد f بیشتر باشد) ، عمق میدان بیشتر است. هرچه دیافراگم بزرگتر باشد ، عمق میدان کم است.فاصله دوربین از سوژه. همانطور که پدر را از موضوعی که روی آن متمرکز شده اید حرکت دهید ، عمق میدان را افزایش می دهید. هرچه نزدیکتر می شوید ، آنرا کاهش می دهید.فاصله کانونی لنز. بزرگنمایی با زاویه دید گسترده تر ، عمق میدان را افزایش می دهد. بزرگنمایی باعث کاهش آن می شود.هر یک از این سه عامل به تنهایی بر عمق میدان تأثیر می گذارد ، اما حتی بیشتر در ترکیب. می توانید کمترین عمق میدان را با بزرگنمایی لنز روی سوژه نزدیک با استفاده از دیافراگم بزرگ بدست آورید. عمیق ترین عمق میدان را زمانی دریافت می کنید که از سوژه دورتر شوید و لنز را در یک زاویه بزرگ بزرگ کنید و از دیافراگم کوچک استفاده کنید.
How to isolate your subject from the background
در فواصل عکاسی عادی ، حدود یک سوم عمق میدان در مقابل صفحه تمرکز بحرانی (به سمت دوربین) و دو سوم در پشت آن قرار دارد (دور از دوربین). وقتی دوربین بسیار نزدیک به یک جسم متمرکز شود ، عمق میدان به طور مساوی تقسیم می شود.اجسام درون عمق میدان هرچه از فاصله کانونی مهمتر فاصله بگیرند کمتر و کمتر تیز می شوند. با افزایش فاصله ، سرانجام امور چنان از تمرکز خارج می شوند که دیگر به هیچ وجه تیز به نظر نمی رسند. لبه های نزدیک و دور عمق میدان شما معمولاً به طور دقیق مرزهای مشخص شده قابل مشاهده نیستند. در عوض ، نواحی تیز به طور نامحسوس در مناطقی غیر تند ادغام می شوند.

Center for Inflammatory Bowel Disease (IBD) - Medstar Georgetown
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 26 شهریور 1399
47 Genius Camera Hacks That Will Greatly Improve Your Photography Skills In Less Than 3 Minutes | Bored Panda
لنزهای فاصله کانونی ثابت معمولاً تعداد عناصر کمتری در داخل دارند و هیچ عنصر متحرکی ندارند (البته به جز فوکوس). این بدان معناست که در مقایسه با فاصله کانونی لنزهای بزرگنمایی ، مقدار اعوجاج به طور قابل توجهی کمتر است لنز پرایم به عنوان نتیجه دیافراگم بیشتر ، نور بیشتری را جمع می کند ، بنابراین کیفیت عمومی تصویر را در نور کم افزایش می دهد. اگر از لنز بزرگنمایی 2.8 و لنز پرایم معادل 1.4 استفاده می کنید ، در مورد لنز پرایم 2 توقف نور بیشتر خواهید داشت ، به عنوان مثال می توانید از 1600 ISO به 400 ISO برسید.
How to Use Composition Templates to Improve Your Photography
وقتی مجموعه خاصی از تنظیمات دوربین را انتخاب می کنید ، بدانید که چرا این کار را انجام می دهید. فقط از فاصله کانونی استفاده نکنید زیرا این همان چیزی است که برای آخرین عکس داشتید. در عوض ، صحنه مقابل خود را ارزیابی کنید و به عمد انتخاب کنید که کدام فاصله کانونی بهترین دید را برای شما فراهم می کند.تکنیک های خاصی وجود دارد که می توانید برای بهبود عکس های خود ، از تشکیل یک چشم انداز تا تصحیح ترکیب اولیه خود در این زمینه ، استفاده کنید
What's The Quickest way to Improve your Photography - Workshops - Vallerret Photography Gloves
هرچه بیشتر به استفاده از فقط یک فاصله کانونی عادت کنید ، سریعتر قادر خواهید بود عکس نهایی خود را با مشاهده صحنه (با چشم و بدون دوربین!) تجسم کنید. به نظر من ، لنزهای بزرگنمایی با گزینه های فاصله کانونی بی شمار شما را ترغیب نمی کنند تا این مهارت را توسعه دهید.لنزهای پرایم حداکثر دیافراگم وسیع تری نسبت به بزرگنمایی دارند. هنگام باز شدن شاتر ، نور بیشتری وارد می شود ، بدین معنا که در شرایط کم نور و بدون نیاز به افزایش ISO یا کاهش سرعت شاتر ، می توانید نور مورد نیاز خود را بدست آورید.

Welcome — Lakeshore Gastroenterology and Liver Disease Institute Chicago, Des Plaines, Oak Park
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 19 شهریور 1399
Photo 24 London — Derek Clark Photography
بهترین لنزها برای عکاسی خیابانی در دوربین های فول فریم و APS-C کانن و نیکون و همچنین بدنه های بدون آینه تمام قاب سونی آلفا A7 و A9 وجود دارد. و مطمئناً ، برای نهایت عکسبرداری با احتیاط ، اپتیک کمتر از بهترین لنزهای پنکیک برای کانن ، نیکون ، Olympus ، پاناسونیک و دیگران به چشم نمی آید.لنزهای فوکوس دستی به طور سنتی بسیار محبوب بوده اند ، زیرا فاصله فوکوس می تواند از پیش تعیین شده باشد ، جدیدترین دوربین های DSLR و بدون آینه سرعت فوکوس خودکار سریع را حتی در نور ضعیف ارائه می دهند ، به شما این امکان را می دهد که به عملکرد AF دوربین اعتماد کنید تا مطمئن شوید که از خیابان با وضوح دقیق استفاده می کنید عکس ها

Re: which is the best lens to buy for street photography and object photogray Nikkor 50mm or 85mm?: Nikon SLR Lens Talk Forum: Digital Photography Review
نکات برجسته دیگر شامل حداقل فاصله فوکوس بسیار کوتاه است که بزرگنمایی ماکرو 0.5 برابر و تثبیت کننده تصویر ترکیبی 5 توقف را دارد که برای عکسبرداری منظم و از نزدیک مناسب است. به عنوان نمونه از لنزهای RF ، یک پاداش اضافی "حلقه کنترل" قابل تنظیم برای تنظیم پارامترهایی مانند دیافراگم ، سرعت شاتر ، ISO و جبران نوردهی است.کیفیت تصویر به راحتی ستاره ای است. لنز در کل قاب تصویر بسیار واضح است و پرتاب نور که در f / 1.8 کمی محسوس است بیشتر هنگام محفظه دیافراگم به f / 2 از بین می رود. مقادیر کم انحراف رنگی جانبی و اعوجاج بشکه را می توان به طور کامل در دوربین اصلاح کرد و تثبیت کننده تصویر هیبریدی تا صورتحساب 5 توقف خود را حفظ می کند. امکانات کلان عمدتا برای عکاسی در خیابان زائد است اما با این وجود می تواند مفید واقع شود.
Instagram photo by Airish Nicolas Abella • Jun 11, 2016 at 11:33am UTC | Instagram, Photo, Instagram photo
این مزیت عمق میدان بسیار کمتری نسبت به بزرگنمایی است که برای پرتره های (خیابانی) ایده آل است زیرا عمق میدان کم موضوع را جدا می کند.لنز در کل قاب تصویر بسیار واضح است و پرتاب نور که در f / 1.8 کمی محسوس است بیشتر هنگام محفظه دیافراگم به f / 2 از بین می رود. مقادیر کم انحراف رنگی جانبی و اعوجاج بشکه را می توان به طور کامل در دوربین اصلاح کرد و تثبیت کننده تصویر هیبریدی تا صورتحساب 5 توقف خود را حفظ می کند. امکانات کلان عمدتا برای عکاسی در خیابان زائد است اما با این وجود می تواند مفید واقع شود.یکی دیگر از مزایای اصلی این امکان ، امکان عکاسی دستی در نور کم و بدون نیاز به کاهش میزان ISO است که منجر به کاهش کیفیت تصویر یا کاهش شاتر بیش از حد شاتر می شود و منجر به تاری حرکت ناخواسته می شود.

Best Gastroenterology Hospital India, Top 10 Gastroenterology Hospital India
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 18 شهریور 1399
Understanding Depth of Field for Beginners
دیافراگم و فاصله کانونی دو عامل اصلی تعیین کننده دایره سردرگمی در سنسور دوربین شما هستند. دیافراگم های بزرگتر (تعداد توقف F کوچکتر) و فواصل نزدیک تر ، عمق میدان کمتری را ایجاد می کنند. تست زیر همان فاصله کانونی را حفظ می کند ، اما تنظیمات دیافراگم را تغییر می دهدلنزهای تله عمق میدان بسیار کمتری ایجاد می کنند ، دلیل اصلی این امر این است که وقتی فرد قادر به نزدیک شدن نیست ، اغلب برای بزرگنمایی سوژه استفاده می شود. اگر سوژه کسر یکسانی از تصویر (بزرگنمایی ثابت) را هم برای لنز تله ای و هم برای لنز زاویه دید گسترده اشغال کند ، عمق کل میدان با فاصله کانونی تقریباً * ثابت است! این مطمئناً شما را مجبور می کند که با لنزهای زاویه دید بسیار نزدیک شوید یا با لنزهای تله فاصله بسیار دورتر داشته باشید
Four Ways to Get Stunning Depth of Field | TechHive
عکسبرداری با عکس f یا تعداد کم f - از 1.4 تا حدود 5.6 - برای ورود نور بیشتر حاصل می شود. این باعث می شود فاصله کانونی شما بین چند اینچ و چند فوت باشد. بسته به موضوع و منطقه کانونی ، می توانید پیش زمینه یا پس زمینه تصویر خود را تاری کنید. با تعداد f-stop کوچکتر - دیافراگم بازتر - نور بیشتری وارد دوربین شما می شود. این بدان معنی است که سرعت شاتر شما باید آنقدر سریع باشد که از قرار گرفتن در معرض زیاد یا دمیدن رنگ سفید در عکس شما جلوگیری کند. درک رابطه بین تمام تنظیمات روی دوربین DSLR - دیافراگم ، سرعت شاتر ، فاصله کانونی و ISO - برای موفقیت در عمق کم میدان بسیار مهم است. به عنوان مثال ، هرچه فاصله کانونی شما بیشتر باشد ، عمق میدان کمتری خواهد داشت
What is depth of field in photography? | Camera Jabber
اصطلاح سختگیرانه تری به نام "دایره سردرگمی" برای تعریف مقدار یک نقطه برای محو شدن به منظور عدم تندت استفاده می شود. وقتی دایره گیجی برای چشم ما محسوس شود ، گفته می شود که این منطقه خارج از عمق میدان است و بنابراین دیگر "قابل قبول تیز" نیست. دایره سردرگمی فوق برای وضوح اغراق شده است. در واقع این تنها بخش کوچکی از مساحت سنسور دوربین است.دیافراگم های بزرگ ، که با تعداد کمی f-stop ارتباط دارند ، یک عمق میدان بسیار کم تولید می کنند. از طرف دیگر ، دیافراگم های کوچک یا اعداد بزرگ f-stop ، تصاویری با عمق میدان بزرگ تولید می کنند.
Letty Rios - Gastroenterologist Cypress, Tomball, Spring, Memorial City, Woodlands, Houston, TX

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 15 شهریور 1399

آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات