دوربین کانن
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
Point of Interest in Photography – Framing | Photography tips and ...
استفاده از فلاش داخلی به عنوان منبع اصلی نور می تواند سایه هایی بسیار خشن و ظاهری بی تاب و ناخوشایند ایجاد کند.پرش پرش ، بسیار مهم است ، مانند زمانی که نور شدید خورشید سایه های تاریک را در کل موضوع شما در معرض دید شما قرار می دهد. در مواقع اضطراری تقریباً فاقد نور است و فقط می خواهید تصویری از چیزی بگیرید - حتی در این صورت سایه ها و نکات برجسته ای در مورد شما ایجاد می کند ، در مواقع اضطراری نیز مفید است.تعادل رنگ سفید و تنظیمات ISO را به صورت خودکار رها کنید. اگر یک عکاس جدید هستید ، تنظیمات بیش از حد زیادی برای نگرانی در مورد یک قرار گرفتن در معرض تنها می تواند منجر به از بین رفتن تعداد زیادی از فرصت های عکس شود. آنچه را می توانید خودکار کنید و بر روی مهارت های دیگر خود کار کنید.
4 Unique Framing Photography Composition Ideas for Creative Photos
وقتی شرایط روشنایی تغییر می کند ، چشم ما بطور خودکار تطبیق می یابد. سنسورهای دوربین دیجیتال نمی توانند همین کار را انجام دهند ، بنابراین ما باید تنظیمات تعادل رنگ سفید را تنظیم کنیم تا تصاویر بیش از حد آبی یا بیش از حد زرد به نظر نرسند.درجه حرارت رنگ در مقیاس کلوین اندازه گیری می شود. شما می توانید برای اکثر شرایط این تنظیم دوربین را به صورت اتوماتیک رها کنید ، اما گاهی اوقات لازم است که وقتی دوربین شما نمی تواند شرایط پیچیده ای از نور را مشخص کند ، تعادل رنگ سفید را به صورت دستی تنظیم کنید.
Sub-Framing: How to Incorporate it in Your Compositions
استفاده از لنز اولیه باعث می شود فریم بندی خود را بیشتر در نظر بگیرید زیرا مجبور خواهید شد در شرایطی قرار گیرید که موارد آشکار وجود داشته باشد که می خواهید از آن فریم یا خارج شوید. سرانجام ، لنزهای ثابت معمولاً سریعتر و محدود به دیافراگم در فواصل کانونی مختلف نیستند. اگر کنتراست زیادی در صحنه شما وجود دارد ، از یک بازتابنده برای پر کردن سایه های موضوع خود استفاده کنید. فاصله بازتابنده را با موضوع خود تنظیم کنید تا شدت نور پر شود.

WORLD GASTROENTEROLOGY NEWS Climate Change and Gastrointestinal ...

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
دوشنبه 23 تیر 1399
Top Sport Photography Tips | ePHOTOzine
قرار گرفتن در معرض مناسب در عکاسی شامل تعادل در سه چیز است: سرعت شاتر ، دیافراگم و تنظیمات ISO. می توانید با گرفتن عکس در حالت اتوماتیک یا اولویت شروع به کار کنید ، اما برای به دست آوردن کنترل کامل و فیلم برداری با کنترل های دستی دوربین ، باید رابطه این سه چیز را درک کنید که هر کدام به طور مستقیم بر قرار گرفتن در معرض و کیفیت تصویر شما تأثیر می گذارد.دوربین خود را روی یکی از حالت های نیمه اتوماتیک یا کامل اتوماتیک برای تصاویر غیر منتظره نگه دارید.
Daily Photography Tips to Make You A Better Photographer ...
از دیافراگم وسیع تری برای پرتره استفاده کنید تا سوژه شما پاپ شودبرای اندازه دیافراگم در حدود f / 2.8 تا f / 5.6 استفاده کنید تا پیش زمینه سوژه شما روشن تر شود. این به از بین بردن پیش زمینه های منحرف کمک می کند و موضع شما را برجسته می کند. شما می توانید با دیافراگم های حتی گسترده تری نیز آزمایش کنیدسرعت دیافراگم میزان تاری حرکتی را که یک جسم متحرک در تصویر نهایی شما خواهد داشت تعیین می کند. برای سرعت توقف اشیاء در حال حرکت سریع در مسیر خود از سرعت شاتر سریع (مانند 1/500 ثانیه) استفاده کنید یا از سرعت شاتر آهسته (مانند 1/2 ثانیه) برای نشان دادن حرکت با ایجاد تیرگی حرکت استفاده کنید.
Flipboard: Macro Photography Tips for Beginners
ترفند اصلی استفاده از سرعت شاتر آهسته است. هر نور ، خواه منبع نور باشد یا منعکس شود ، نیاز به زمان دارد تا بتواند خود را روی سنسور خود ثبت کند - هرچه نور روشن تر باشد ، به زمان کمتری نیاز است. نور کم به زمان زیادی نیاز دارد. و اندازه دیافراگم نیز اهمیت دارد. سوراخ های کوچک (f / 16 ، f / 22 ، و غیره) اجازه می دهد تا در نور کم. سوراخ های بزرگ (f / 2 ، f / 2.8 ، و غیره) اجازه می دهد تا در بسیاری از موارد. برای به دست آوردن ترکیب صحیح سرعت شاتر / f-stop به دلیل متغیرها ، انجام برخی از آزمایشات طول می کشد
Managing common gastrointestinal problems - IV Seminars

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 15 تیر 1399
Flipboard: Use an L-bracket to capture stunning landscape photography
براکت L- به این معنی است که فقط چند ثانیه طول می کشد تا از حالت افقی به عمودی جابجا شوید و دوربین همچنان در همان مکان قرار خواهد گرفت ، وزن بالاتر از سه پایه - مرکز قاب نیز یکسان خواهد بود.یک براکت L می تواند به صرفه جویی در عکاسی منظره شما کمک کند. با این وجود ، هنگام غروب خورشید یا طلوع آفتاب می تواند کمک کند ، جایی که نور به سرعت تغییر می کند و پس از اتمام ، آن از بین می رودبراکت L به سوکت سه پایه وصل می شود ، اما صفحه نصب در امتداد پایین دوربین و یک طرف آن گسترش می یابد
Landscape Tips & Inspiration — Kristen Ryan Photography
با دوربین متصل به براکت L ، آن را بر روی سه پایه در جهت افقی پر کنید. سپس اطمینان حاصل کنید که دوربین با استفاده از سطح دیجیتال در نمایشگر لایو کاملاً افقی است در هنگام جابجایی از جهت گیری افقی به عمودی بدون L-Plate ، باید سه پایه را جابجا کنید زیرا دوربین را نیز چند سانتی متر به طرف خود منتقل کرده اید ، به این معنی که ترکیب قبلی را از دست داده اید. با اتصال یک صفحه L ، شما ترکیب را حفظ می کنید و دیگر لازم نیست که هر بار تغییر جهت دهید ، سه پایه را به جلو و عقب منتقل کنیدفایده اصلی استفاده از L-Plate این است که می توانید به راحتی بین یک جهت افقی و عمودی جابجا شود
ApertureXplorer
برای تقویت تصویر می توانید از برخی بازتاب ها استفاده کنید - به عنوان مثال رنگ برگهای منعکس شده پاییز - اما بعضی دیگر ممکن است منحرف شوند. ممکن است مجبور شوید کمی را به حرکت درآورید تا آنها را گنجانده یا از بین ببرید ، یا هنگامی که خورشید در زاویه دیگری قرار دارد بازگردید. برای از بین بردن برخی از بازتاب و افزایش کنتراست از یک فیلتر پلاریزه استفاده کنید. آن را بچرخانید تا زمانی که تأثیر دلخواه خود را بگیرید.

Genie L Beasley » Gastroenterology, Hepatology, & Nutrition ...
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 10 تیر 1399
Subscribe to our Newsletter to Receive a Free Lightroom Preset ...
ایجاد یک نمونه کارها مدل ، طیف گسترده ای از توانایی های مدل را فراهم می کند و بسیاری از جنبه های مفید شما را ممکن می سازد. این فرآیند را به متخصصانی که در عکاسی مدل تخصص دارند ، اعتماد کنید. با سالها تجربه و مهارت ، یک عکاس حرفه ای قادر خواهد بود خود واقعی شما را ضبط کند و یک سبد مدل با کیفیت ایجاد کند. از فوکوس دکمه برگشت شما با فشار دادن نیمه دکمه دیافراگم ، تمرکز خود را روی چشم سوژه تنظیم می کنید و اگر حرکت می کند ، دوربین به طور مداوم فوکوس را برای شما ردیابی می کند - از این طریق تمرکز خود را روی چشم ها از دست نمی دهید.استفاده کنید تا بتوانید فوکوس را قفل کنید تا شاتر را رها کنید
Edit your photos on adobe lightroom for instagram by Arikmorgan
استفاده از سرعت شاتر مناسب: هنگام عکسبرداری از سوژه ها برای پرتره ، حرکتی جزئی از سوژه یا دوربین می تواند باعث صدمه به وضوح تصویر شود. برای جلوگیری از این امر ، بهتر است با استفاده از سرعت مناسب شاتر شلیک کنید. اطمینان حاصل کنید که سرعت شاتر بیش از 1 فاصله کانونی است
اطمینان حاصل کنید که سرعت دیافراگم بیشتر از 1/50 در یک دوربین فریم کامل و بیشتر از 1/75 برای دوربین سنسور کراپ (بیشترین عامل در برداشت محصول را باید در نظر گرفت) اینجا). سرعت آهسته تر دیافراگم مخصوصاً در محیط داخلی و یا در شرایط کم نور می تواند باعث کاهش وضوح تصویر شود. به طور کلی ، بهتر است که در همه زمان ها از زیر 1/125 نروید.
Setting the Scene: How to Photograph Sunrise - Sunrise Photo Tips
با استفاده از مقادیر دیافراگم صحیح: در عریض ترین دیافراگم ممکن به یک پرتره عکسبرداری مبهم تبدیل شده است ، اما مگر اینکه شما در گرفتن درست فوکوس متخصص باشید ، دیافراگم های گسترده تری مانند f1.2 یا f1.4 ممکن است شما را ناامید کند.علاوه بر این ، لنزها در وسیعترین دیافراگم های آنها خیلی تیز نیستند - برای مثال ، لنزهای f1.2 ، f1.4. بنابراین سعی کنید حداقل با یک یا دو توقف دیافراگم را متوقف کنید. حداقل با استفاده از F2.8 شروع به تمرین کنید و بعد از اینکه تجربه کسب کنید ، به دیافراگمهای گسترده تری بروید.از حالت زنده استفاده کنید ، بزرگنمایی را در ناحیه چشم ها انجام دهید و فوکوس را به درستی بدست آورید. بهتر است به جای چند نقطه فوکوس از یک نقطه تمرکز واحد استفاده کنید و از فوکوس دستی استفاده کنید تا بتوانید تمرکز تیز داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که هر دو چشم سوژه در یک صفحه کانونی یکسان هستند تا هر دو چشم تیز / فوکوس شوند.

Gastroenterology - St Vincent's Hospital Melbourne
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 1 تیر 1399

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic