دوربین کانن
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
Image result for How to White on White Photography
آیتم های تیراندازی در زمینه سفید یک روش معمول برای عکس های محصول است. با این حال، هنگامی که شما نیاز به یک محصول سفید را در پس زمینه سفید می کنید، حیرت انگیز می شود. در این وضعیت، شما می توانید یک مشکل را برای یک یا دیگران قرار دهید. عکاس David Patino از PDN Video به شما نشان می دهد تنظیم روشنایی که می توانید برای گرفتن عکس های حرفه ای از محصولات سفید در زمینه سفید استفاده کنید.
Image result for White on White Gastroenterologist
قبل از گرفتن عکس، ابتدا با عکاسی از محصول بدون روشن شدن پس زمینه شروع کنید، تا زمانی که یک موضوع را به خوبی در معرض دید قرار دهید.عکاسی سفید به سفید محصول را از پس زمینه جدا می کند. به عبارت دیگر، شما باید نور را برای پس زمینه از چراغ های مورد استفاده برای محصول جدا کنید شما می توانید نور پس زمینه را روشن کنید و عکس را به طوری که پس زمینه روشن است. شما همیشه می توانید نوردهی را برای محصول یا پس زمینه انجام دهید و شما می توانید آن را به صورت جداگانه انجام دهید، بدون تأثیر آن بر یکدیگر.
Image result for How to White on White Photography
هر نوار نوار توسط یک دفترچه سیاه و سفید قفل شده بود، برای جلوگیری از نور خالی از مدل و همچنین لنز دوربینمقدار قرار گرفتن در معرض نور پس زمینه، اندازه گیری شده با هم، برابر با کلیدی بود. تنظیم چراغ به این شیوه به این معنی است که پس زمینه سفید مقاله، اگرچه بسیار جزئی است، در همه جا، جزئی است.برخی از کارت های سفید برای گسستن و منعکس کردن نور و سپس به شما نشان می دهد که چگونه شما دوربین دیجیتال را برای شات راه اندازی کنید

Image result for How to White on White Photography
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 29 خرداد 1398
Image result for Share digital images between digital cameras camcorders
اکثر دوربین های دیجیتال تصاویر را در فرمت JPEG، BMP یا TIFF ذخیره می کنند. از اینها، JPEG اغلب بهتر است با یک رایانه جیبی از دو کامپیوتر دیگر کار کند، به شرطی که هیچ دلیلی بهتر از این نباشد که تصاویر JPEG به طور کلی فشرده شوند، بنابراین فضای ذخیره سازی کمتر می شوداز کارت ذخیره سازی حافظه استفاده کنید که با هر دو دستگاه سازگار استهمه دوربین های دیجیتال از همان نوع کارت های حافظه به عنوان آنهایی که ممکن است با رایانه جیبی شما سازگار باشند استفاده نمی کنند. و حتی دوربین های دیجیتال که از همان نوع کارت حافظه استفاده می کنند به عنوان کامپیوتر شما ممکن است قادر به اداره یک کارت حافظه با ظرفیت به همان اندازه که شما می توانید در Pocket PC خود استفاده کنید.
Image result for Share digital images between digital cameras camcorders
برای انجام این کار می توانید از نرم افزاری که با دوربین دیجیتالی شما همراه بود استفاده کنید. سپس از ActiveSync برای ارسال این فایل ها به رایانه  خود استفاده کنید.یک دوربین دیجیتال سوابق و ذخیره تصاویر عکاسی در فرم دیجیتال. بسیاری از مدل های فعلی نیز قادر به ضبط صدا یا ویدئو، علاوه بر تصاویر ساکن هستند. ضبط معمولا با استفاده از یک حسگر حساس به نور، با استفاده از دستگاه متصل شده (CCD) انجام می شود. این تصاویر ذخیره شده را می توان بلافاصله به کامپیوتر منتقل کرد و یا در دوربین ذخیره می شود تا بعدا به یک رایانه یا چاپگر آپلود شود. تصاویر همچنین ممکن است بر روی یک دیسک فشرده عکاسی یا دیسک سخت خارجی ذخیره شوند
Image result for Share digital images between digital cameras camcorders
دوربین های دیجیتال می توانند ویدیو را با وضوح بالاتر ضبط کنند. برخی از دوربین های دیجیتال حتی می توانند با کیفیت بالا ضبط کنند. اکثر دوربین های دیجیتال امروز از هارد دیسک یا حافظه فلش حالت جامد استفاده می کنند و در فرمت هایی مانند MPEG-1، MPEG-2 یا MPEG-4 ضبط می کنند. برای گرفتن فیلم ضبط شده بر روی یک کامپیوتر برای ویرایش و کپی کردن روی دی وی دی، دوربین های دیجیتال را می توان با استفاده از کابل USB یا FireWire به یک کامپیوتر متصل کرد. دوربین های دیجیتال نیز می توانند به طور مستقیم به یک تلویزیون برای پخش ویدئو، با استفاده از کابل های ویدئو کامپوزیت یا HDMI در مدل های جدیدتر، متصل شوند.

Image result for Share digital images between digital cameras camcorders
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 28 خرداد 1398
Image result for Don't use the "All Focus Point" Mode Photography
درک اینکه چگونه یک سیستم فوکوس اتوماتیک (AF) کار می کند، تنظیم می شود. دیوپتر خود را تنظیم کنید هرگز نمی توانید بدانید که اگر موضوع شما در فوکوس خوب باشد، اگر نمی توانید ببینید که چقدر از طریق لنز چشمی خود را می بینید. در کنار چشمک شما (همانطور که در بالانشان داده شده است) یک چرخ کوچک برای تنظیم تمرکز چشم شما به نظر می رسد. اگر شما نیاز به اصلاح دید بیشتری دارید، دیوپترهای جایگزینی برای DSLR / SLR ها از بسیاری از تولید کنندگان اصلی موجود در محدوده -5 تا +4 در صورت نیاز مورد استفاده قرار می گیرند.
Image result for Don't use the "All Focus Point" Mode Photography
استفاده از سه پایه یا پایه هنگامی که ما در حال خرید یک عکس هستیم، همه ما تمایل به چرخاندن به جلو و عقب - specialbent در مورد با یک دسته کامیون دوربین / لنز سنگین است. و اگر شما با عکسبرداری با DOF بسیار محدود، فاصله کوچک شما می توانید تاثیر می گذارد که چگونه شدید و در فوکوس منطقه شما می خواهید است . اگر شما یک DOF از 4 اینچ داشته باشید، دو اینچ چرخش می تواند همه تفاوت ها را در جهان ایجاد کند. بنابراین، از سه پایه استفاده کنید. اگر ترجیح می دهید از استفاده از آن اجتناب کنید،
Image result for Don't use the "All Focus Point" Mode Photography
مام نقطه تمرکز را استفاده نکنید - بهتر است از استفاده از تمام نقطه تمرکز اجتناب کنید زیرا معمولا دوربین دقیق نقطه ای که روی آن تمرکز می کنید نمی داند. فقط حدس زدن جایی بین نقطه تمرکز جایی است که می خواهید تمرکز کنید. برای رسیدن به بهترین نتیجه، با استفاده از یک نقطه تمرکز کنید یا آن را به صورت دستی تمرکز کنید.یکی از ساده ترین اشتباه ها این است که از یک دیافراگم بزرگ استفاده کنید، می گویند f1.8، تمرکز بر روی چشم های خود را، و سپس تصویر خود را دوباره ترکیب کنید. اگر عمق میدان نازک را در دیافراگم بزرگ دارید، به محض اینکه عمق نازک را در دیافراگم بزرگ دارید، به یاد داشته باشید، بنابراین وقتی که با استفاده از دیافراگم بزرگتر ترکیب می کنید
Image result for full for Gastroenterologist

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 26 خرداد 1398
Related image
میلیون ها پیکسل که سنسور تصویر را در یک دوربین دیجیتال تشکیل می دهند، حقیقتا کوچک هستند. هر پیکسل روشنایی نور قابل توجهی را ثبت می کند، زمانی که روی یک عکس فوری کلیک می کنید. این پیکسل ها در یک عکس نمی توانند شناسایی شوندرزولوشن را می توان با اندازه گیری پیکسل در ابعاد ارتفاع و عرض مشخص کرد. به عنوان مثال، سازنده دوربین می تواند رزولوشن دوربین را به عنوان پیکسل های 3904 × 2598 (W x H) توصیف کند، که دوباره می تواند به عنوان 3904 × 2598 = 10،142،592 پیکسل نامگذاری شود. اگر این تعداد به 1 میلیون تقسیم شود، این رقم به 10.1 مگاپیکسلی می رسد (یک مگاپیکسل برابر با یک میلیون پیکسل است). از این رو، رزولوشن تصویر نیز می تواند به عنوان 10.1 مگاپیکسلی یا 10.1 مگاپیکسل توصیف شود
Related image
در بزرگنمایی یک تصویر، شما متوجه خواهید شد که کل تصویر یک وب خطوط متصل است که به عنوان ردیف و ستون شناخته می شود که جعبه های کوچک یا مربع پر از رنگ را تشکیل می دهد. این جعبه ها به عنوان پیکسل شناخته می شوند. رزولوشن توانایی دوربین برای طبقه بندی و ارائه اطلاعات تصویر گسسته مانند جزئیات، الگوها و بافت ها در یک تصویر عکاسی داده شده است و این بستگی به اینکه چقدر عکسی می تواند تبدیل شود بدون تبدیل شدن غیر قابل قبول تار یا دانه. وضوح تصویر و دوربین در پیکسل در هر اینچ یا PPI اندازه گیری می شود.
Image result for Resolution Gastroenterologist
. هر چه پیکسل بالاتر باشد، اطلاعات تصویری بیشتر در سطح پیکسل گرفته می شود، در نتیجه عکس شما به طور کلی جزئیات، شدت و دقت رنگ را به شما نشان می دهد. به طوری که هنگامی که شما به دنبال استفاده از تصویر اسکن شده استهمانطور که تعداد پیکسل ها در یک صفحه بزرگتر گسترش می یابد. یک پیکسل بر روی صفحه نمایش رنگی در واقع ترکیبی از سه رنگ قرمز، سبز و آبی است. این عناصر کوچک که تصویری را روی مانیتور ایجاد می کنند، پیکسل ها نامیده می شوند، بنابراین رزولوشن مانیتور در پیکسل در هر اینچ یا PPI اندازه گیری می شود.

Image result for Resolution in Digital Photos Photography
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 25 خرداد 1398
Image result for How to Capture Motion Blur in Photography
دو راه برای سرعت شاتر آهسته وجود دارد: دستی یا با حالت اولویت شاتر. اگر سرعت شاتر را در حالت دستی کنترل می کنید، باید همه چیز را به تنهایی تنظیم کنید. اما اگر از حالت اولویت شاتر استفاده می کنید، دوربین هنگامی که سرعت شاتر خود را تغییر می دهد، به طور خودکار تنظیمات دیگر دوربین را انتخاب می کنداما یک سرعت شاتر طولانی تر، باعث ایجاد یک پس زمینه تاریک و حتی کوچکترین حرکت می شود. و این شاتر طولانی تر شما می خواهید زمانی که شما در حال تلاش برای ضبط حرکت حرکت.حرکت تاری عکسبرداری هدف قرار دادن یا تار شدن یک شی در حرکت در یک عکس است. این یک روش عالی برای ضبط حرکت در تصویر ثابت است و می تواند برای هر تصویری که می خواهید حرکت را نشان دهد استفاده کنید. تاری حرکت می تواند مورد استفاده قرار گیرد

Image result for How to Capture Motion Blur in Photography
از آنجا که یک سرعت شاتر طولانی تر به نور دوربین شما اجازه می دهد، هنگامی که یک شاتر طولانی تر را تنظیم می کنید، خطر عکاسی بیش از اندازه یا خنثی کردن عکس را به وجود می آورد. در نتیجه، بسیاری از عکاسان وقتی که نور پایین تر است، مثل سپیده دم یا غروب خورشید، این حرکت را به این ترتیب انجام می دهد. با این وجود، راه هایی برای کنترل مقدار نور که در دوربین قرار می گیرد، هنگامی که شما درخشش حرکت را در نور خورشید کامل می گیرید وجود دارد.ایزو کمی متفاوت است بسته به اینکه آیا از دوربین فیلم یا دوربین دیجیتال استفاده می کنید. در یک دوربین فیلم، این اندازه گیری این است که حساسیت فیلم به نور چیست. این نشان داده شده است از اعداد بین 100 تا 6400 و بالاتر ISO، حساس تر است که فیلم به نور است.
Image result for How to Capture Motion Blur in Photography
اولین راه این است که دیافراگم دوربین خود را تنظیم کنید. دیافراگم یک بازوی قابل تنظیم در لنز است که اجازه می دهد نور به دوربین شما. اگر از یک تنظیم خودکار استفاده می کنید، دیافراگم در دوربین شما باید به طور خودکار تنظیم شود، زیرا سرعت شاتر را افزایش یا کاهش می دهد. اما اگر از تنظیم دستی استفاده می کنید، باید دیافراگم خود را تنظیم کنید تا سرعت شاتر را تنظیم کنیددر دوربین های دیجیتال، ISO مربوط به حسگر تصویر حساس است. بالاتر ISO، حساسیت بیشتری نسبت به دوربین دارد. هنگامیکه نور زیادی وجود دارد، با استفاده از یک ISO پایین با سرعت شاتر طولانیتر، عکسبرداری از تاری حرکت کاهش مییابد، به جلوگیری از نوردهی بیش از حد کمک میکند.

Image result for Gastroenterologists
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
دوشنبه 20 خرداد 1398


( کل صفحات : 2 )    1   2   


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic