دوربین کانن
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
Image result for bestSet up the camera butterflies yet
اگر شما یک باغ بزرگ دارید، ممکن است به اندازه کافی خوش شانس باشید تا پروانه ها برای شما بمانند. اگر شما در یک منطقه شهری زندگی می کنید، با این حال، می توانید از طریق شهر به سواحل محلی یا ذخایر طبیعت پرداخت کنید.این احتمال احتمال پیدا کردن بعضی موضوعات خوب را به نفع شما خواهد کرد. وب سایت حفاظت پروانه ها دارای نقشه ای از سایت های توصیه شده است، بنابراین شما می توانید یکی از آن را نزدیک به جایی که شما زندگی می کنید پیدا کنید.بازدید از زمان های مختلف روز بر روی نوع تصاویری که شما ضبط می کنید تاثیر می گذارد.اگر اولین وظیفه را در صبح و یا قبل از غروب خورشید مشاهده کنید، از نور طلایی ساعت استفاده خواهید کرد. با این حال، سازش این است که پروانه ها در این زمان بسیار کمتر عمل می کنند، بنابراین شما مجبور هستید شکار بیشتری را انجام دهید تا افراد خود را بشناسید.عکاسی در طول روز به معنای کنترل نور شدید است، اما پروانه ها در اطراف شما پرتاب می شوند و آنها را برای یافتن آسان تر می کند.از دنده درست استفاده کنیداگر فقط از عکاسی شروع می کنید، نگران نباشید - امکان گرفتن عکس های مناسب با یک لنز کیت امکان پذیر است. در حقیقت، اکثر لنزهای کیت واقعا فاصله ای نزدیک نزدیک به 30 سانتیمتر دارند.

Image result for best Setup the camera butterflies yet
با این حال، برای بهترین تصاویر ممکن، یک لنز ماکرو ایده آل است زیرا به شما کمک می کند که کادر را پر کنید. علاوه بر این، به شما اجازه می دهد عکس های نزدیک را ضبط کنید بدون نیاز به نزدیک شدن به موضوع خود، به طوری که شما پروانه را فریب نخواهید داد و باعث می شود پرواز کنید.بیش از حد در مورد دوربین خاصی که استفاده می کنید بیش از حد نگران نباشید زیرا مزایای استفاده از سیستم های مختلف وجود دارد. برای مثال، دوربین هایی با سنسورهای APS-C، فاصله کانونی موثر خود را افزایش می دهند، اما یک دوربین کامل به شما اجازه می دهد که پس زمینه را راحت تر تیره کنید.سه پایه به شما کمک می کند که دوربین خود را پایدار نگه دارید و خطر تار شدن تصاویر را کاهش دهید، اما در هنگام تیراندازی، اغلب شما باید حرکت را حفظ کنید.در این موارد سه پایه عملا می تواند شما را کند کند، بنابراین یک راه حل خوب این است که به جای آن از یک مونوپاد استفاده کنید.این به شما بهترین از هر دو جهان می دهد، به شما کمک می کند عکس های ثابت را در حالی که هنوز اجازه می دهد شما را به حرکت آزادانه بین موقعیت ها.

Image result for bestSet up the camera butterflies yet
اگر در طول روز عکاسی کنید، خورشید می تواند نور خشن را ایجاد کند. راه حل این است که از یک بازتابنده ساده 5-in-1 استفاده کنید که می تواند بسیار ارزان باشد.از عنصر diffuser از وسط - یعنی بدن اصلی - از بازتابنده استفاده کنید و آن را بین خورشید و موضوع قرار دهید. این نور خشن را تسکین می دهد و تنهایی را در تصویر بهبود می بخشد و به این معنی است که شما باید بعد از پردازش انجام دهید.هنگام عکسبرداری از هر گونه عکاسی ماکرو، عمق میدان همیشه یک مسئله است. در اینجا هدف اصلی شما باید حفظ مقدار پروتئین در تمرکز شدید باشد.با توجه به این، دیافراگم f / 11 یک نقطه شروع خوب است، اما شما همیشه می توانید دیافراگم را تنظیم کنید، اگر شما نیاز به یک منطقه عمیق تر تمرکز دارید. در حالت اولویت دیافراگم به شما امکان می دهد که عمق میدان را کنترل کنید در حالی که دوربین سرعت شاتر را انتخاب می کند.

Image result for best Gastroenterologist butterflies yet
هنگامی که به تمرکز بر روی موضوع خود می آید، بهترین روش این است که دوربین خود را با یک نقطه تمرکز تنها در وسط قاب تنظیم کنید.اگر موضوع شما استاتیک است، از حالت فوکوس خودکار به طور پیش فرض تنها استفاده کنید. در دوربین های کانن این یک شات نامیده می شود، در حالی که نیکون آن را AF-S می نامد. شما همچنین می توانید عملکرد Live View را فعال کنید تا تصویر بزرگتری از صحنه دریافت کنید.اگر، با این حال، شما در حال تلاش برای گرفتن پروانه در پرواز هستید، به حالت فوکوس مداوم (همچنین به نام AI Servo یا AF-C) بروید. دوربین به طور مداوم سعی در نگه داشتن سوژه در فوکوس تا زمانی که دکمه شاتر را فشار داده است.بهترین ترکیبات از پایین آوردن سطح، با پروانه برخوردار است.این همچنین به شما امکان می دهد تا برخی از آسمان را در قاب قرار دهید که می تواند رنگ بیشتری را به صحنه اضافه کند.اگر فریم صحنه شما از این زاویه ها روی حیله و تزویر باشد، می توانید از نمای Live View استفاده کنید. بسیاری از دوربین ها در حال حاضر صفحه نمایش ال سی دی را کج می کنند، که می تواند بسیار منصفانه باشد

Related imageنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 27 اسفند 1396
Image result for How to create light spheres
 شما نشان می دهیم چگونه دوربین خود را برای عکسبرداری از توپ های نور که به نظر می رسد مانند کره های درخشان مرموز انرژی است نشان می دهد. شما می توانید این توپ های انرژی را در هر چشم انداز و در هر هوا، اما شما نیاز به کمی از کیت اضافی برای ایجاد این اتفاق می افتد.اگر شما قبلا یک دوربین و سه پایه داشته باشید، این پروژه بی نظیر است. این در کیف پول شما روشن است و در کیف شما هیچ فضایی ندارد. اکثر تکنیک ها ساده هستند، هرچند شما ممکن است نیاز به تمرین ایجاد توپ انرژی داشته باشید.پس از اولین تلاش های ما، ما متوجه شدیم که بخش کوچکی از عکس خود را دریافت نکرده است، اما گرفتن اسپین درست برای تشکیل یک کره کامل است. نکته مهم این است که یک نقطه را روی سطح زمین انتخاب کنید تا نورهایتان را چرخانید. همانطور که در اطراف آن حرکت می کنید، محافل نورانی که در حال ساخت هستند در هر مرحله با زاویه های مختلفی به دوربین می آیند و تمام این حلقه ها یک تصویر پر از نور را ایجاد می کنند.

Image result for How to create light domains
برای تسخیر حرکت نور، شما باید از یک قرار گرفتن در معرض طولانی استفاده کنید و نیاز به سه پایه دارید. تنها چیزی که در حال حرکت است باید شما و چراغ ها باشد.شما لازم نیست که چراغ های گران قیمت خریداری کنید، اما آنها باید به اندازه کافی محکم برای زنده ماندن از روند چرخش، و قابل حمل به اندازه کافی برای گرفتن محل.تمام کفشهای سیاه و حتی کفش سیاه پوشیده باشید. هر لباس از یک سایه سبک تر ممکن است در تصویر نهایی نشان داده شود. سفید برای هیچ یک از این نوع شلیک مشخص نیستاگر سطح شما ناهموار باشد، در عکس خود یک توپ ناهموار نور خواهید یافت که اثر کلی آن را خراب می کند. بنابراین، این کار را فقط در صورتی انجام دهید که این واقعا تاثیری است که شما واقعا میخواهید.مهارت های کلیدی: آماده سازی چراغ هاکار درست انجام می شودما نمی توانیم به اندازه کافی تمرکز کنیم که چقدر تمرین لازم برای کسب یک زمینه خوب است. بسیاری از تلاش های اولیه شما احتمالا خوب است اما کاملا درست نیست. در غیر اینصورت شما در مواردی که در حال چرخش است، مهارت خاصی دارید، ممکن است یک یا دو ساعت طول بکشد تا بتوانید مهارت خود را بدست آورید.

Image result for How to create light spheres
علاوه بر دست زدن به تصاویر و تنظیم ظاهر عکس ها، فتوشاپ برای ایجاد جلوه های ویژه برای تصاویر ثابت و هنری دیجیتال نیز استفاده می شود. یک شی که می تواند به عنوان یک اثر ویژه برای اضافه کردن به تصاویر موجود و یا به عنوان یک جزء از یک نقاشی دیجیتال یک حوزه نور است. تغییرات ممکن است جادویی یا ساخته شده از انرژی، اما مفهوم اصلی یکی از این حوزه ها یک حوزه شناور است که به نظر می رسد از چیزی جز نور ساخته نشده است.هنگامی که شما در حال ایجاد کره های نور هستید، سرعت شاتر مهمترین تنظیمات دوربین است. قرار گرفتن در معرض باید به اندازه کافی بلند باشد تا کل حوزه را جذب کند.

Image result for create light Gastroenterologist
تایمر تایمر را تا 20 ثانیه تنظیم کنید، شاتر را حرکت دهید و در جلوی دوربین قرار بگیرید. چراغ ها را چرخانید و به آرامی در اطراف یک نقطه خاص روی زمین قرار دهید، اطمینان حاصل کنید که چراغ ها این نقطه را در انتهای هر انقلاب عبور می دهند. سعی کنید یک دور کامل در اطراف این نقطه را کامل کنید

Related imageنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 27 اسفند 1396
Image result for Holiday Lights Photography
می توانید مطمئن باشید که صفحه نمایش نور زیبا در اطراف خانه ها، در مناطق مرکز شهر و در مراکز خرید خواهید دید. شما می توانید برخی از عکس های زیبا از چراغ های کریسمس مانند آنهایی که در مورد هر نوع دوربین نشان داده شده است عکس بگیرید. اگر شما از یک دوربین کامپکت دارید ، این تفاوت را ایجاد نمی کند.چندین چیز مهم که باید در هنگام گرفتن عکس از صحنه های تعطیلات در فضای باز، آگاه باشید، به طوری که شما نتایج مشابهی با آنچه در بالا نشان داده شده است، دریافت خواهید کرد. اول، مقدار نور طبیعی و محیطی که در هنگام عکس گرفتن در دسترس است، عامل مهمی است. تنظیمات قرار گرفتن در معرض دوربین، به ویژه سرعت شاتر نیز مهم هستند.بهترین زمان برای گرفتن عکس از چراغ های تعطیلات: زمان روز / شب که شما را به کریسمس / چراغ های تعطیلات تصاویر خود را تا به تاثیر قطعی بر روی نگاه از تصاویر شما خواهد بود. اکثر مردم شروع به گرفتن عکس از چراغ های تعطیلات در فضای باز در خارج از آن بسیار تاریک است.با این حال، این لزوما بهترین زمان برای گرفتن عکس های بزرگ از چراغ تعطیل نیست. زمان خوبی برای شروع گرفتن تصاویر از چراغ های تعطیل است در طول گرگ و میش.
Image result for Holiday Lights PhotographyImage result for Holiday Lights Photography
این زمان زمانی است که خورشید تنظیم شده است، اما قبل از اینکه تاریکی تمام شود. در طول آن دوره زمانی به اندازه کافی تاریک است که چراغها بتوانند ایستادگی کنند، اما هنوز تنها یک لمس نور روز در جو وجود دارد. این بیت نور باعث می شود که جزئیات بیشتری از صحنه کلی علاوه بر نورهای تعطیل نیز نشان داده شودپس از خاموش شدن خورشید، شروع به گرفتن عکس کند، تا زمانی که تقریبا کاملا تاریک است. در حقیقت، شما همیشه نمی توانید با دوربین خود آماده باشید،  (به استثنای نور درخشان، چراغ تعطیلات توسط نور طبیعی غرق می شود و در صورتی که قابل مشاهده باشد، به سختی قابل مشاهده است)
هنگامی که نور طبیعی به تاریکی تغییر می کند، سعی کنید مناطق یا صحنه هایی را که دارای نور محیطی هستند علاوه بر چراغ ها یا تعطیلات،  تعریف نور محیط به آسانی می تواند به عنوان یک نور در یک صحنه مورد استفاده قرار گیرد که توسط عکاس عرضه نمی شود. منبع نور محیط در یک صحنه ممکن است نور طبیعی در فضای باز، چراغ خیابان یا نور از یک پنجره باشد که احتمالا صحنه را روشن می کند.این نور اضافی ممکن است اجازه دهد ممکن است اجازه دهد جزئیات بیشتر در صحنه و یا قسمت های صحنه نشان داده شود.
Image result for Lights Photography Gastroenterologist   Image result for Lights Photography Gastroenterologist
بهترین زمان برای دیدن چراغ های تعطیل زمانی است که چراغ ها پایین می آیند (در داخل و خارج). بنابراین، هنگام گرفتن عکس های تعطیلات، از تجارب شبانه عکاسان شبانه بهره مند خواهید شد. چیزهای اساسی مانند استفاده از سه پایه و انتشار شاتر از راه دور به شما کمک می کند تا بهترین عکس ها را از چراغ ها دریافت کنید.لطفا هنگام عکاسی ازچراغ تعطیلات، فلش خود را خاموش کنید. اگر شما خارج از عکاسی هستید، احتمالا فلاش شما به اندازه کافی قدرتمند نیست که صحنه را روشن کند و در داخل خانه، همه چیز را در اطراف چراغ روشن کند. البته، اگر شما در حال گرفتن عکس از یک درخت تعطیلات و شما می خواهید برای دیدن کل درخت، ممکن است فلاش مورد نیاز باشد. اما، اگر شما عکاسی از چراغ، شما معمولا نیاز به روشنایی خود را ندارد.یک لنز با دیافراگم دیافراگم قابل تنظیم می تواند "اثرات ستاره ای" را در اطراف نقاط نور در تصویر شما ایجاد کند. اما، یک روش سریع برای به دست آوردن اثر و داشتن یک خلاقیت خلاقانه با آن، از طریق استفاده از «فیلتر اثر ستاره و رگه» است.
Image result for Holiday Lights Photography
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 26 اسفند 1396
Image result for The Best Way to Take Fireworks Photos
ابتدا من از یک ویژگی DSLR استفاده می کنم که کاهش نویز در معرض تابش قرار دارد. این کار مفید است زیرا به دلیل داشتن مواجهه طولانی مدت، حسگر دوربین تمایل به ایجاد گرما دارد که به صورت سر و صدا در یک تصویر انجام می شود. NR نوردهی طولانی به سمت لغو نویز می رود. سپس من با بالاترین کیفیت من می توانم: فایل NEF. فوکوس اتوماتیک را غیرفعال کنید، در غیر این صورت ممکن است فوکوس را قفل کنید. دستی لنز خود را در بی نهایت تمرکز می کند. وقتی شروع به آتش بازی میکنم، تماشای مواجهه من با زمان نه چندان زیاد، بلکه بر اثر تعداد انفجارهای هوایی است. من برای سه، چهار یا پنج انفجار افشا می کنم؛ گاهی اوقات شاتر را تا 10 بار نگه می دارم. آتش بازی ها زمان بسیار طولانی را نشان می دهند، بنابراین شما قادر خواهید بود که پشت دوربین را بررسی کنید تا ببینید که بهترین حدس های شما برای قرار گرفتن در معرض چه هستند. من یک نقطه شروع می خواهم امتحان کنید: ISO 200 در f / 11. من اولین شات را به دنبال جزئیات، رنگ و شدت بررسی می کنم و از آنجا تنظیم می کنم. اگر کمی اندکی تحت تأثیر قرار بگیرم، دیافراگم را باز می کنم؛ اگر بیش از حد، من را بستن.

Image result for The Best Way to Take Fireworks Photos
از دوم آن از زمین شروع می شود تا لحظه ای که جرقه ها واقعا شروع به فرو بردن می کنند، انفجار آتش بازی طول می کشد. به این ترتیب، هنگام انتخاب تنظیمات قرار گرفتن در معرض، باید مراقب باشید. به طور کلی، توصیه می کنیم حداقل یک ثانیه کامل داشته باشید. اما اغلب، با قرار گرفتن در معرض حتی 2 ثانیه + می توانید تصاویر عالی را ضبط کنید. اگر قرار گرفتن در معرض خیلی کوتاه باشد، شما احتمالا تمام انفجار را نخواهید گرفت و انفجار آتش بازی به نوعی مایه تاسف و ناتوانی خواهد بود. برای رسیدن به این ستاره پرطرفدار رنگارنگ در یک شات، 1-4 ثانیه راه رفتن است.
نوع دوربین که انتخاب می کنید با آن کار می کنید نیز به طور ناگهانی عکس هایی را که به دست می آورید تاثیر می گذارد. نوردهی با استفاده از DSLR بسیار آسان است. اگر در حالت دستی کار می کنید، می توانید از تنظیم لامپ (تنظیم B) برای صرفه جویی در وقت استفاده کنید یا می توانید حالت اولویت شاتر را برای کنترل سرعت شاتر برای شما انتخاب کنید.

Image result for Fire GastroenterologistImage result for Fireworks Gastroenterologist
اگر از تنظیم B استفاده می کنید، توجه داشته باشید که باید با انتشار کابل نیز کار کنید. اگر از یک حالت نقطه ای و تصویری دیجیتال استفاده می کنید، دوربین شما در واقع می تواند حالت آتش بازی خود را داشته باشد که به شما یک نوردهی ایده آل طولانی را می دهد. اگر در عوض تنظیمات دستی داشته باشید، توصیه می کنیم به سادگی از نگاه برخی از محاکمه و خطا در ابتدای نمایش آتش بازی بیرون بیایید.یک تصویر آتش بازی خوب بستگی به قرار گرفتن در معرض طولانی دارد. با دوربین معمولی، دوربین را روی لامپ قرار می دهم، که شاتر را در تاریکی باز کرده است. دنباله، پشت سر هم و رنگ ها همه را به تصویر می اندازند، و افتادن نور می تواند جزئیات را از سایه ها بیرون بکشد.
Image result for The Best Way to Take Fireworks Photos
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 26 اسفند 1396
Image result for What is ISO in Digital Cameras?...and When to Change an ISO Setting  Image result for What is ISO in Digital Cameras?...and When to Change an ISO Setting
استفاده از عملکرد تنظیم ISO در دوربین دیجیتال شما (ISO نام اختصاری برای سازمان بین المللی استاندارد است. این سازمان است که رتبه بندی استاندارد برای محصولات و خدمات متعددی را تنظیم می کند. )در عکاسی دیجیتال، رتبه بندی ایزو یا شماره نشانگر این است که حسگر تصویر دوربین چه حساسیتی در یک تنظیم خاص دارد. تغییر دادن تنظیمات دوربین دوربین شما باعث افزایش یا کاهش توانایی حسگر تصویر در خواندن نور در معرض نور می شود.هنگامی که دوربین خود را به یک تنظیمات ISO بالاتر از ISO مانند ISO 800 تنظیم کرده اید، برای دستیابی به نوردهی صحیح، نور کمتری لازم است، در صورتی که دوربین برای یک شات استاندارد ISO 100 تنظیم شده باشد. به این معنی، با فرض عوامل دیگر مانند تنظیم دوربین دیافراگم لنز دوربین و تنظیم سرعت شاتر همانند است.
Image result for Gastroenterologist an ISO Setting

هر شماره بالاتر از ISO ذکر شده در بالا سنسور تصویر دوربین را دو برابر حساس به نور به عنوان یک قبل از آن می سازد. به عنوان مثال، تنظیم شماره دوربین خود به ISO 400 به حسگر تصویر دو برابر حساس به نور را نسبت به ISO 200 تنظیم می کند.مثلث نوردهی: تنظیم ISO، سرعت شاتر دوربین و تنظیم دیافراگم لنز، بخشی از چیزی است که در عکاسی به عنوان "مثلث نوردهی" شناخته می شود. این سه چیز با هم کار می کنند تا تصاویری به خوبی نمایش داده شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد آنها، دوربین دیافراگم لنز دوربین و مقالات دوربین شاتر را بررسی کنید.دوربین کامپکت اساسی مانند Canon Powershot ELPH 190IS دارای تنظیمات ISO است که از ISO 100 تا ISO 6400 متغیر است. دوربین Canon EOS Rebel T6i Digital SLR دارای تنظیمات از ISO 100 تا ISO 12800 است. امتیاز ISO 12800 نیز قابل ارتقا به ISO 25600 است در صورت لزوم تنظیمات اتوماتیک و دستی ISO: هنگام استفاده از دوربین خود در حالت کاملا اتوماتیک، عدد ISO به صورت خودکار برای شما تنظیم می شود. عدد ایزو که دوربین انتخاب می کند، بستگی به مقدار نور در دسترس و همچنین معقول ترین میزان شاتر و تنظیم دیافراگم است که یک تصویر به خوبی نمایش داده می شود.

Image result for What is ISO in Digital Cameras?...and When to Change an ISO Setting
اگر از یک دوربین استفاده می کنید که می تواند به صورت دستی یا حالت نیمه اتوماتیک تنظیم شود، شما می توانید خود را به شماره ISO انتخاب کنید.
اعداد پایین ایزو بهتر هستند: در حالی که این کار بسیار عالی است که قادر به افزایش رتبه بندی دوربین دوربین خود برای گرفتن شات شما می خواهید، برای انجام آن به سمت پایین وجود دارد. طرف پایین "نویز دوربین دیجیتال"تنظیم ISO بالاتر، نویز بیشتری که در عکس خود مشاهده خواهید کرد. نویز نقطه های کوچکی است که در هنگام ایجاد حساسیت حسگر تصویر به منظور خواندن نور بیشتر ایجاد می شود.

Related image
همیشه یک تصویر کوچکی در یک تصویر عکاسی وجود دارد، اما نویز ممکن است قابل مشاهده نیست مگر اینکه تصویر به اندازه کافی بزرگ شده باشد یا ISO به تعداد بسیار زیاد تنظیم شده است. همچنین، همانطور که می بینید، نویز دوربین دیجیتال در مناطق تاریک تصویر بیشتر قابل مشاهده است.مقدار نویز در یک تصویر نیز بسته به نوع دوربین مورد استفاده و اندازه حسگر تصویر دوربین متفاوت است. دوربین های عکاسی دیجیتال تک لنز به علت سنسورهای بزرگتر و اندازه های پیکسل، کمتر از دوربین های دیجیتال فشرده دیجیتال در تنظیمات ISO بالاتر خواهند بود.در هر صورت، گرفتن یک عکس با اثر خوب با برخی از نویز در تصویر بهتر است از هیچ تصویر در همه.وقتی تنظیمات ISO باید تغییر کند؟ یک مثال ساده زمانی است که شما در حال عکسبرداری از صحنه کم نور هستید و استفاده از فلاش دوربین امکان پذیر نیست. فرض کنید شما نمی توانید یک تصویر به درستی در معرض (تصویر بیش از حد تاریک است) و دوربین در ISO 100 تنظیم شده است. بدون مشکل!

Related image
سعی کنید تغییر دهید به تنظیمات ISO بالاتر مانند ISO 400، ISO 800، و یا اینکه هرگز تنظیم ISO به شما اجازه می دهد که این تصویر به درستی در معرض قرار گرفته است. همانطور که قبلا ذکر شد، با استفاده از اعداد بالاتر ISO، حسگر تصویر حساسیت بیشتری نسبت به نور دارد. بنابراین، برای ایجاد یک تصویر به درستی در معرض نور کمتر مورد نیاز است.مثال بعدی اگر شما یک دوربین داشته باشید که به شما اجازه می دهد دستی دیافراگم لنز دوربین و تنظیمات سرعت شاتر را به صورت دستی تغییر دهید. اگر شما با نحوه کار با یکدیگر (همراه با تنظیم ISO) آشنا نباشید تا تصاویر را به درستی در معرض نمایش قرار دهید، لطفا به نکات پایه دوربین نگاه کنید.

Image result for What is ISO in Digital Cameras?...and When to Change an ISO Settingنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 23 اسفند 1396


( کل صفحات : 5 )    1   2   3   4   5   


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی