دوربین کانن
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من


Image result for Features of the Cactus V6II Wireless Flash TransmitterImage result for Features of the Cactus V6II Wireless Flash Transmitter
این یک سیستم 16 کانال با 4 گروه است. به این معنی است که 16 سیستم می توانند همزمان اجرا شوند، و هر عکاس می تواند دارای چهار مجموعه ای از فلاش هایی باشد که آنها می توانند قدرت را کنترل کنند (و زوم برای فلاش RF-60 / TTL). این دو باتری AA، مینی USB 2.0 یا یک ورودی DC 5V را خاموش می کند. مانند بسیاری از فلش های مدرن مدرن، آن را در 2.4Ghz اجرا می کند، که به آن کمک می کند تا به طور قابل اعتماد به 100 متری کار کند. این پشتیبانی از سرعت بالا همگام سازی تا 1/8000 ثانیه (اگر دوربین شما می رود که بالا).

Image result for Features of the Cactus V6II Wireless Flash Transmitter
پورت mini-USB نیز به شما امکان می دهد تا سیستم عامل را بر روی دستگاه به روز کنید و مقدار مشخصی از اثبات آینده را به آن بدهید. تفاوت اصلی بین V6 و V6II این است که دومی اجازه می دهد تا شما از Sync با سرعت بالا در طیف وسیعی از دوربین ها و فلاش ها استفاده کنید، از جمله سری Fuji X (که به طور معمول از توانایی ها ناتوان است). HS-V6II مبتنی بر استفاده از پروفیل های دوربین و فلش است. این اجازه می دهد تا هر دو کاکتوس و عکاس برای ایجاد پروفایل برای چشمک می زند که ممکن است در سیستم وجود ندارد.این به این معنی است که عملا پشتیبانی جهانی برای هر فلاش ممکن است داشته باشد. استثناء فلاش هایی است که ولتاژ همگام سازی بالا دارند. این دستگاه ها بین سیستم ها سازگار هستند، بنابراین می توانید از دوربین های Pentax با چشمک زدن Olympus و غیره استفاده کنید.

Image result for Gastroenterologist Wireless Flash

دو حالت سرعت بالا همگام سازی وجود دارد. عادی و قدرت همگام سازی با سرعت بالا معمولی تا 1/8000 ثانیه از کار می کند و از آتش فلاش پالس استفاده می کند. Sync Power با استفاده از فلاش قدرت کامل به عنوان یک آتش معمولی، اما به شما اجازه می دهد که از سرعت همگام سازی معمول دوربین فراتر رود.این ماژول در یک جعبه طراحی شده به خوبی طراحی شده است که حاوی دستورالعمل کاربر، ماشه و پای پا است. بر خلاف دیگر پاها، این یک موضوع پیچ برای ایستاده روشنایی ندارد. این یک مسئله نیست چون من هرگز انتظار نداشتم. واحد را می توان به صورت یک فرستنده یا گیرنده با انتخاب Tx یا Rx از سوئیچ قدرت پیکربندی کرد.هنگامی که دوربین به عنوان فرستنده است، شما چهار گروه را در سمت چپ دوربین مشاهده می کنید. علامت A، B، C و D، با فشار دادن یکی آن را روشن و خاموش می کند. به این ترتیب می توانید گروه خاصی از فلاش را برای تغییر تنظیمات انتخاب کنید. این کار بسیار عالی با فلاش خود کاکتوس، RF60 کار می کند. با استفاده از شماره گیری در پشت، می توانید قدرت فلاش های گروه را تغییر دهید یا با فشار دادن شماره گیری، به تنظیم زوم لنز تغییر دهید و آن را عوض کنید.

Image result for Features of the Cactus V6II Wireless Flash TransmitterImage result for Features of the Cactus V6II Wireless Flash Transmitter

در سمت راست در جلوی دکمه تست است. شما می توانید آن را فشار دهید تا تست کنید که سیگنال به RF60 یا به یک V6II دیگر به حالت گیرنده منتهی شود. یکی دیگر از ویژگی های مفید این است که یک هچوبه در ماشه وجود دارد، جایی که می توانید سیستم ماژول موجود یا یک فلش دیگر را اضافه کنید. با استفاده از فعلی های فعلی شما می توانید سیگنال با سرعت بالا همگام سازی را از طریق V6II و به سیستم فلش خود منتقل کنید.راه اندازی سیستم قابل حمل اصلی من بر اساس چشم انداز Godox v850 است (دقیق تر، نسخه های Neweer به عنوان TT850 تجدید می شوند - این همان فلش است). من همچنین دارای AD360 قوی تر است، که به یک ماشه مشابه (FT-16 قدیمی تر) پاسخ می دهد، بنابراین من یک سیستم واقعا مفید را پیدا می کنم. همه فلاش ها همگام سازی با سرعت بالا هستند و دارای پروفایل در ماشه هستند. من در واقع از پروفایل های ساخته شده برای همگام سازی با سرعت بالا با دوربین های Fuji استفاده نمی کنم.

Image result for Features of the Cactus V6II Wireless Flash Transmitterنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 29 بهمن 1396
Image result for essential equipment for photography
تا زمانی که می دانید که چگونه دوربین را مدیریت کنید، تجهیزات نباید تمرکز اصلی را داشته باشند. شما لازم نیست که در مورد داشتن بهترین تجهیزات و مواردی که واقعا نیازی ندارید نگران باشید. با این حال، برای دستیابی به تکنیک ها یا اثرات خاص، داشتن تجهیزات مناسب ضروری است. عکاسی با نوردهی طولانی یکی از این تکنیک ها است که در آن برخی تجهیزات اضافی مورد نیاز است.تجهیزات برای عکاسی با نوردهی طولانی بیایید مستقیم به آن برویم و نگاهی به آنچه که من در نظر می گیرم تجهیزات ضروری برای عکاسی با نوردهی طولانی است:

Image result for essential equipment for photography
دوربین با حالت دستی و لامپخوب، بنابراین این ممکن است داده شده است. واضح است که برای گرفتن یک عکس به یک دوربین نیاز دارید. با این حال، برای استفاده از یک سرعت شاتر آهسته (که در عکاسی با قرار گرفتن در معرض طولانی قرار دارد)، شما نیاز به یک دوربین دارید که به شما اجازه می دهد تا ISO دستی، دیافراگم و سرعت شاتر را به صورت دستی تنظیم کنید.از آنجا که شما با سرعت شاتر متفاوت کار می کنید، ضروری است که بتوانید این تنظیمات را خودتان تنظیم کنید، بنابراین می توانید کیفیت تصویر خود را کنترل کنید. اگرچه دوربین های کامپکت بیشتر از این فرصت استفاده می کنند، من به شدت توصیه می کنم از دوربین DSLR (یا بدون آینه) استفاده کنید. لازم نیست چیزی فانتزی باشد، دوربین ورودی درست فقط خوب عمل می کند.

Image result for essential equipment for photography
حالت Bulb یکی دیگر از گزینه هایی است که برای دوربین شما مفید است. در حالی که ضروری نیست، به شما امکان می دهد تا نوردهی هایی را که بیش از 30 ثانیه طول می کشد انجام دهید. اکثر دوربین های DSLR دارای حداکثر سرعت شاتر 30 ثانیه هستند، بنابراین اگر شما می خواهید از مدت زمان بیشتری استفاده کنید، باید در حالت Bulb باشد.با انتخاب این حالت (مکان های مختلف در دوربین های مختلف قرار گرفته است)، می توانید یک تصویر را تا زمانی که می خواهید قرار دهید. اساسا، تا زمانی که کلید دکمه شاتر را فعال کرده اید، دوربین همچنان تصویر را می گیرد. من به یک ترفند شسته و رفته برای جلوگیری از فشار دادن دکمه برای چند ثانیه یا چند دقیقه به عقب برگردم.سه پای من یک سه پایه را برای هر نوع عکاسی از منظره به نظر می رسانم، اما در هنگام برخورد با سرعت شاتر آهسته، بدون آن کار سخت است. بعضی از شما ممکن است نظر بدهید که می توانید دوربین را روی حصار قرار دهید یا روی یک سنگ قرار دهید اما واقعا انعطاف پذیری و البته ثبات دوربین شما را محدود می کند.

Image result for essential equipment for photography
دلیل اینکه من همیشه با یک سه پایه مسافرت می کنم این است که من معمولا با تصاویری کار می کنم که سرعت شاتر بسیار کم هستند تا بتوانند دستی را بگیرند. به علاوه حتی اگر من نیستم، گزینه ای دارم.این تصویر بدون سه پایه امکان پذیر نخواهد بود.شما نیازی به صرف هزاران دلار در بهترین سه پایه در دسترس ندارید، اما اجتناب کنید ارزانترین آلومینیوم را از فروشگاه الکترونیک محلی بگیرید. اطمینان حاصل کنید که سه پایه که انتخاب می کنید به اندازه کافی محکم است تا در یک رودخانه با آب عجله بکار رود یا زمانی که آب و هوای باد است.زمان قرار گرفتن در معرض هر نقطه بین 1/4 تا 2 دقیقه تا چند دقیقه عکاسی با قرار گرفتن در معرض طولانی معمول است. بدون شک می توانید با استفاده از سرعت شاتر 30 ثانیه قادر به گرفتن یک عکس دستی نباشید. با استفاده از سه پایه شما می توانید با چنین مواجهه طولانی کار کنید و تصاویر بزرگ و تیز را ضبط کنید.فیلترهای چگالی خنثی من قبلا توضیح دادم که چگونه عکسبرداری با نوردهی طولانی بدون فیلتر را انجام دهم، پس چرا اکنون می گویم آنها ضروری هستند؟ این کاملا ساده است - کیفیت تصاویر شما بسیار بالاتر خواهد بود.قبل از توضیح اینکه چرا فیلترهای تراکم خنثی را برای عکاسی با نوردهی طولانی ضروری میدانم، بیایید به سرعت به آنچه که هستند نگاه کنیم:

Image result for essential equipment Gastroenterologist
   
فیلترهای تراکم خنثی فیلترهای تاریک که در مقابل لنز قرار می گیرند، نیاز به سرعت شاتر کمتری برای همان مقدار نور برای رسیدن به سنسور دارند.
    
دو سیستم در دسترس وجود دارد: فیلترهای پیچ و درون و یا مربع. فیلترها در نقاط قوت مختلف (3-توقف، 6-توقف، 10-توقف، و غیره) قرار می گیرند که نشان می دهد چقدر شما باید مدت زمان قرار گرفتن در معرض نور را برای حفظ یک تصویر به خوبی تحت تاثیر قرار دهید.فیلترهای زیادی برای انتخاب در بازار وجود دارد و به نظر می رسد که مارک های جدید در همه زمان ها ظاهر می شوند. شخصا، از فیلترهای LEE، فیلترهای NiSi و B + W استفاده کرده ام. NiSi این روزها به انتخاب من تبدیل شده است زیرا فیلترهای آنها یک رنگ رنگی قابل مشاهده (که یک مسئله رایج در این نوع فیلترها است) ندارند. LEE به خاطر بازیگران آبی رنگ آن قوی شناخته شده است و B + W دارای یک رنگ قرمز بسیار غالب است. اینها نسبتا آسان است که در Adobe Lightroom یا Camera RAW رفع شده باشند، اما من ترجیح می دهم تا به درستی در دوربین بروم.چرا فیلترهای ND برای عکاسی با نوردهی طولانی ضروری هستند؟همانطور که ذکر شد، این فیلترها نیاز به افزایش زمان قرار گرفتن در معرض نور یکسان برای رسیدن به سنسور دوربین برای گرفتن یک تصویر به خوبی در معرض. فیلترها تاریک شده و قدرت آنها سرعت چابکی شما را کم می کند. در مقایسه با انجام این کار بدون فیلتر، استفاده از فیلتر ND به شما امکان می دهد تا زمانیکه در معرض دید بیشتر قرار بگیرد، استفاده کنید

Image result for essential equipment for photographyنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 29 بهمن 1396
Image result for Review of the new Spekular Modular LED Light System

این کیت در یک کیف حمل دستی است که همه ی وسایل را با هم نگه می دارد. شما چهار میله LED Spekular دریافت می کنید  و کلیپ ها برای پیوستن به آنها، همراه با یک اتصال نصب شده که یک فلز 1/4 "-20 موضوع این به شما این امکان را می دهد که آن را روی یک پایه نور قرار دهید یا همانطور که انجام دادید روی یک پایه پایه سه پایه قرار دهید و آن را در بالای سه پایه استفاده کنید، که به من اجازه می دهد نور را جایی که نیاز دارم حرکت دهم. شما یک منبع تغذیه چند ولتاژ و کمی اسناد در جعبه نیز دریافت می کنید.این کیت با یک منبع تغذیه منظم و شبیه سازی شده و به راحتی در یکی از واحدهای نور نوار کنترل می شود و قدرت آن از 0 درصد به 100 درصد افزایش می یابد. همچنین یک کیت باتری خارجی وجود دارد که می توانید آن را انتخاب کنید اگر شما به دنبال استفاده از Spekular از یک منبع برق هستید.

Related image
براکت نصب که شامل آن می شود به سادگی در پشت هر یک از واحدهای نور نوار لغزش می کند. شما می توانید دقیقا همان جایی که دوست دارید آن را به دستگاه متصل کنید و سپس به راحتی آن را به یک پایه نور یا از طریق یک صفحه سه پایه یا هر بازوی ایستاده / سحر و جادو با اتصال 1/4 "-20 وصل کنید.
اجازه دهید ما به سرعت حرکت کنیم! با توجه به ویدیوی Spiffy Gear زیر، نگاهی به نحوه عملکرد دستگاه و آنچه که می توانید انجام دهید، با توجه به اینکه چگونه در شرایط دنیای واقعی کار می کردیم، به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.من کمی از آنچه که دیگران در اینترنت میگویند خواندن کرده ام، چند نفر از آنها ذکر کرده اند که دوست ندارند کتیبه ها را برجسته کنند، که من می گویم، "بنابراین آن را متفاوت تنظیم کنید!"

Image result for Review of the new Spekular Modular LED Light System
شما می توانید دستگاه را به عنوان چیزی شبیه به یک پانل مستطیلی سنتی LED قرار دهید، یا شما می توانید دو کیت به عنوان یک ستاره حماسی دیوانه به دنبال چیزی به دنبال! همانطور که با هر هنر / عکاسی، نتیجه ظاهری که بعد از آن ذهنی است، و این خوب است! شما می توانید با این کیت LED مدولار Spekular به طور جدی خلاق باشید و انعطاف پذیری واقعا من را تحت تاثیر قرار داده است.اولین شلیک من کیت Spekular را همراه با یکی از خودم گرفتم. این یک مجموعه پرتره است که بر روی سلامت روان مردان کار می کنم. کیت Spekular بر روی یک نورپردازی Kupo Click قرار گرفته بود که کمی بالاتر از موقعیت دوربین من قرار دارد.این فقط یک آزمون بود، اما من با نتیجه بسیار خوشحال شدم! (بله، این یک پرتره در زیر است، من عکس گرفتن با استفاده از خاطرات بازی Sony با A7R II دارم).

Image result for Gastroenterologist ModularImage result for Review of the new Spekular Modular LED Light System
دیگر استفاده اصلی من با کیت Spekular تا به حال در لحظه لحظه محصول شلیک برای یک دوست بود. من نیاز به 20 جفت کفش برای یک وب سایت داشتم. این چیزی است که من انجام نداده ام، اما بسیار علاقه مند بودم که کیت را امتحان کنم و ببینم آیا می تواند نتایج مورد نیاز برای این کار را فراهم کند.چیزی که من در مورد استفاده از کیت Spekular یافتم این بود که در صورتی که به درستی قرار گرفته باشد، کیفیت بسیار خوبی از نور حتی فراهم شده است.  واحد هنگامی که از یک طرف متصل می شود، سطح آن باقی می ماند، مانند واحدهای پلاستیکی تمایل به انجام آن ندارد. من دوست دارم شروع به استفاده از کیت با یک بسته باتری برای ساخت آن کمی بیشتر قابل حمل.یکی از چیزهایی که من نیاز به کار دارد، اما با Rosco Cinefoil (34 دلار برای 25 عدد از موارد) بسیار ساده بود، گسترش نوری بود. به طور طبیعی چراغ های LED تمایل به فوق العاده متمرکز، بنابراین شما نیاز به پیدا کردن یک راه برای شکل دادن به آنها، اگر این نگاه شما بعد از. من متوجه شدم که با استفاده از پرچم ها یا نوع Cinefoil از قبیل درب های گنبدی، بسیار ساده است.

Image result for Review of the new Spekular Modular LED Light Systemنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 28 بهمن 1396
Image result for Overview of the Yongnuo RF-603 Wireless Flash TriggerRelated image
فلش خارج از دوربین یک تکنیک کلیدی است که واقعا می تواند سبک عکاسی شما را متفاوت کند و شما و تصاویر خود را حرفه ای تر نشان دهید. ابزارهایی که برای رسیدن به فلش خارج از دوربین نسبتا ساده هستند، شامل یک واحد فلش و یک سیم یا کلید برای اتصال فلش به دوربین شما می باشد. در حالی که سیم کشی ارزان ترین و ساده ترین گزینه است، این نیز ناخوشایند است زیرا از لحاظ جسمی شما را به دوربین شما متصل می کند. راه حل های بی سیم یک راه حل ساده هستند، اما آنها تمایل دارند گران قیمت باشند، به ویژه اگر شما جادوگران جیبی را انتخاب کنید. یک گزینه بودجه را وارد کنید: ماژول فلاش بی سیم Yongnuo RF-603.امکانات با قیمت کمتر از 35 دلار برای مجموعه ای از دو کار می کند، به عنوان هر دو ماژول فلش و گیرنده بی سیم. همچنین می تواند به عنوان یک شاتر از راه دور برای دوربین شما عمل کند.فلاش بی سیم Yongnuo باعث می شودچه چیزی در جعبه است: دو (2) فلش باعث می شود، یک (1) N1 کابل شاتر آزاد. باتری های AAA گنجانده نشده است.یکی از ماژورها به وسیله ی کیت گرم کفش به دستگاه فیش خاموش دوربین متصل می شود. دیگر اسلایدها بر روی کوه داغ کفش دوربین شما نصب می شود و همچنین از طریق کابل N1 عرضه می شود. سپس شما به سادگی روشنگرها، دوربین و فلاش را روشن می کنید و برای خاموش کردن شلیک می کنید.

Related imageImage result for Young Gastroenterologist
شما همچنین می توانید فرستنده های Yongnuo اضافی را برای یکبار برانگیختن چندین فلاش خریداری کنید. برای استفاده از Yongnuo RF-603 به عنوان یک شاتر، به سادگی یک دستگاه را به کوه داغ کفش دوربین خود وصل کنید، هر دو دستگاه را روشن کنید و از دوربین دوم از دوربین خود استفاده کنید.
علاوه بر این که بسیار منطقی به نظر می رسد، این باعث می شود که Yongnuo با دو باتری معمولی AAA کار کند. آنها از قدرت باتری بسیار کارآمد استفاده می کنند، به این معنی که شما مجبور نیستید دائما سوئیچ ها را از بین ببرید. محرک ها نیز بسیار ضخیم و سبک هستند و فقط سه اینچ طول دارند، و آنها را به راحتی به کیف یا جیب می اندازند. این ماژول ها با اکثر دوربین های DSLR سازگار هستند، اما دوبار چک کنید تا مطمئن شوید که مدل صحیح را که سازگار با شما است سفارش دهید.فلاش بی سیم Yongnuo باعث می شود باریک و کم مشخصات، مقدار زیادی از فلاش را به واحد فلش اضافه نمی کند.فاصله تیراندازییکی دیگر از نکات جالب توجه این است که این ماژول های Yongnuo از یک فرکانس بی سیم 2.4 گیگاهرتزی استفاده می کنند و فاصله کنترل از راه دور تا حدود 100 متر (328 فوت) است. سرعت همگام سازی می تواند به 1/320 برسد، اما بسته به سناریو دقیق که در حال عکسبرداری است، ممکن است تنها به 1/250 برسد.

Image result for Overview of the Yongnuo RF-603 Wireless Flash Trigger
هنگام خرید، ممکن است متوجه شوید که دو مدل یونگنو RF-603 وجود دارد: RF-603 و RF-603 II. نسخه قدیمیتر، به نظر میرسد که اخیرا توسط سازنده متوقف شده است، اما هنوز هم برای فروش وجود دارد. بنابراین، مهم است که چندین تفاوت اصلی بین دو مدل را ذکر کنید و به همین دلیل است که شما احتمالا می خواهید نسخه جدیدتر را انتخاب کنید. همچنین توجه داشته باشید که فرستنده های اصلی و جدیدتر با یکدیگر سازگار هستند، بنابراین اگر شما هر دو نسخه را داشته باشید، می توانید ترکیب و مطابقت داشته باشید.فلاش بی سیم Yongnuo باعث می شودمکانیزم قفل گرد بالای کفش گرم فلز Yongnuo RF-603 II (نسخه اصلی این ویژگی را ندارد).فلاش بی سیم Yongnuo باعث می شودیک مثال از مکانیزم قفل کردن برای اتصال فلش به یک پایه روشنایی استفاده می شود.سوئیچ پیشرفته روشن / خاموش در دسترس برای دسترسی آسان است

Image result for Young Gastroenterologist
ماشه اصلی دارای دکمه روشن / خاموش در سطح بالا است، به این معنی که آن را به طور کامل تحت پوشش زمانی که به فلش خود متصل است. خوشبختانه Yongnuo این مشکل را در نسخه دوم ثابت کرد و دکمه روشن / خاموش را به طرف ماشه منتقل کرد. نسخه جدیدتر نیز شامل گزینه تعیین کننده ماشه به عنوان خاموش، در حالت TR یا حالت TRX، به جای اینکه به سادگی روشن یا خاموش باشد.فلاش بی سیم Yongnuo باعث می شودحتی قبل از اینکه واحد فلش به طور کامل متصل شود، سوئیچ روشن / خاموش Yongnuo RF-603 اولیه پوشش داده شده و دسترسی به آن سخت است.فلاش بی سیم Yongnuo باعث می شودجدیدتر Yongnuo RF-603 II گزینه هایی را برای دکمه روشن / خاموش اضافه کرده و آن را به سمت ماشه منتقل می کند.فلاش بی سیم Yongnuo باعث می شودبا داشتن دکمه روشن / خاموش در کنار ماشه، دسترسی به فلش متصل شده آسان تر می شود.چه کسی باید Yongnuo RF-603 Triggers را استفاده کند

Image result for Overview of the Yongnuo RF-603 Wireless Flash Trigger
اگر شما یک عکاس هستید و به دنبال یک هزینه ارزان برای آزمایش با فلاش خارج از دوربین، Yongnuo باعث می شود و حتی نام خود را نام تجاری واحد فلش بسیار توصیه می شود. بر اساس بررسیهای چند کاربره و تجربه من با محصولات Yongnuo، آنها قابل اعتماد، کارآمد و فوق العاده آسان برای استفاده هستند، گرچه گزینه های بودجه در نظر گرفته شده است.تنها ناکامی این یونگنوو RF-603 باعث می شود که سادگی آنها نباشد. از آنجا که این ماژول مدل پایه تنها دارای یک دکمه روشن / خاموش ساده است، شما هنوز هم باید F را به صورت دستی تنظیم کنید

Image result for Overview of the Yongnuo RF-603 Wireless Flash Triggerنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
شنبه 28 بهمن 1396
Image result for What is Composition in Photography

اصطلاح "ترکیب" نه تنها به هنرهای تجسمی، بلکه به موسیقی، رقص، ادبیات و تقریبا هر نوع هنر دیگری نیز اعمال می شود. در شرایط خاصی مانند نوشتن، این اصطلاح ممکن است به طور گسترده ای مورد استفاده قرار نگیرد اما با این حال به همان اندازه معتبر است. به طور کلی، اصطلاح "ترکیب" دارای دو معنی متمایز و در عین حال مرتبط است.اول و مهمتر از همه، "ترکیب" توصیف قرار دادن اشیاء نسبی و عناصر در یک اثر هنری است. در نتیجه، ترکیب یک جنبه کلیدی از کار خوب هنر است. به سختی راه را برای بیش از حد اهمیت ترکیب وجود دارد. هر هنرمند مشتاق باید ترکیب کار خود را توجه زیادی کند. ترکیب خوب این است که جزئیات دقیق دارد. اندکی عناصر بد است، زیرا کار هنر از جزئیات لازم را خراب می کند که تفسیر صحیح را ممکن می سازد. همچنین توازن یک تصویر را خراب می کند. و بسیاری از عناصر می تواند بسیار منحرف نیز هست. ترکیب خوب نیاز به تعادل خوبی دارد. بهتر است مطمئن شوید که تمام عناصر موجود برای ایده یا داستان شما در حال تلاش برای انتقال هستند.

Image result for What is Composition in Photography
در برخی موارد، ترکیب می تواند به معنای اثر هنری خود باشد و مترادف آن اصطلاح است. به عنوان مثال، هنگام صحبت کردن در مورد یک نصب خاص یا رقص، یک عبارت «این ترکیب ...» می تواند مورد استفاده قرار گیرد. چنین تعریفی نیز به طور گسترده ای در مورد موسیقی (سازندگان که به عنوان آهنگساز شناخته می شوند) و نقاشی ها به کار می رود
ما فقط با بحث درباره تعریف دقیق موضوع اصلی ما، مناسب است. در این مقاله برای عکاسان مبتدی، من مفهوم کلی اصطلاح "ترکیب" در هنر را شرح خواهم داد. من همچنین به طور مختصر درباره هدف ترکیب توضیح خواهم داد، تعریف یک ترکیب خوب و اینکه چرا این بخش مهم از هر اثر هنری است.

Image result for What is Composition in PhotographyImage result for tuning CameraComposition in Photography
حالا که ما تعریف کلی اصطلاح "ترکیب" را می دانیم، معنای آن در عکاسی خیلی جدی نیست. به عبارت ساده، نوشتن یک تصویر به این معنی است که عناصر درون آن را به گونه ای تنظیم کنید که به ایده اصلی یا هدف بهترین کار شما بستگی دارد. عناصر سازماندهی را می توان با حرکت واقعی اشخاص یا موضوعات انجام داد. یک مثال خوب برای این مورد عکاسی پرتره یا عکاسی هنوز است. عکاسی خیابانی پیش بینی می کند، زیرا عکاس معمولا انتخاب خود را برای حرکت دادن اشخاص خود را ندارد، اما باید صبر کند تا مناسب ترین موقعیت را در کادر بگیرند. راه دیگری برای تنظیم عناصر با تغییر موقعیت خودتان است. چنین راهی مناسب است در شرایطی که عکاس را مجاز به جابجایی فیزیکی چیزی مانند عکاسی منظره نباشد.

Image result for tuning CameraComposition in Photography
ترکیب راه هدایت بیننده به سمت مهم ترین عناصر کار شما است، گاهی اوقات - در یک نظم بسیار خاص. ترکیب خوب می تواند به ایجاد یک شاهکار حتی از اشیاء ناپاک و موضوعات در ساده ترین محیط کمک کند. از سوی دیگر، یک ترکیب بد می تواند یک عکس را به طور کامل خراب کند، با وجود اینکه موضوع ممکن است جالب باشد. ترکیب ضعیف قضاوت نیز چیزی نیست که شما معمولا در پردازش پس از پردازش، بر خلاف خطاهای ساده و رایج و یا خطاهای تعادل سفید، حل می شود. برش می تواند گاهی اوقات یک تصویر را ذخیره کند، اما فقط زمانی که ساختار تنگ تر و حذف بخش های خاصی از تصویر راه حل درست است. به همین دلیل است که قبل از گرفتن یک تصویر گزینش خود را از ترکیب بسیاری از فکر انجام می دهید، قدم بسیار مهم است.

Image result for Gastroenterologist Composition Photography
فاصله کانونی، دیافراگم، زاویه که در آن شما انتخاب می کنید که دوربین خود را نسبت به موضوع خود قرار دهید، همچنین ترکیب زیادی دارد. به عنوان مثال، انتخاب یک دیافراگم گسترده تر زمینه و پیش زمینه را مبهم می کند، به طور موثر اهمیت اشیاء قرار داده شده در آن را کاهش می دهد. همچنین اغلب از سایه زنی گوشه قابل توجه (vignetting) بیشتر خواهد شد که به چشم دیگر بیننده در داخل قاب کمک می کند تا طولانی تر شود. از سوی دیگر، بسته شدن دیافراگم فوکوس های بیشتری را به وجود می آورد که به نوبه ی خود باعث تعادل تصویر بهتر می شود. چطور؟ خوب، "واضح تر"، اشیاء تمرکز بیشتر ممکن است توجه بیشتری را نسبت به یک شکل تار شدن، اما نه همیشه (توجه کنید که تصویر زیر را ببینید). یک عکاس با تجربه از تمامی ابزارهای موجود برای رسیدن به نتیجه مطلوب استفاده خواهد کرد. شایان ذکر است که اشیای غلطکی در پیش زمینه یا پس زمینه، سهم آنها در ترکیب کلی تصویر را نفی نمی کند. اشکال ساده، زنگ ها، سایه ها، برجسته ها، رنگ ها، همه ی عناصر قوی ترکیب هستند.

Image result for tuning CameraComposition in Photographyنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 25 بهمن 1396


( کل صفحات : 6 )    1   2   3   4   5   6   


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی